ÖVRIGT / Diverse / Skrivschatull 8584075
nr 858 4075
Skrivschatull
1800-tal, längd: 50 cm, djup: 26 cm, höjd: 17 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 november 2013
kl 19:41:46
100 kr
500 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr